JYSK Polska wsparł projekt treningowy drużyny Trefl Gdańsk, w ramach którego wyposażył wnętrza pomieszczeń do pracy z psychologiem i coachem sportowym. Wsparcie w tym zakresie ma wzmacniać umiejętności sportowe na boisku.
JYSK angażuje się w różnorodne projekty lokalne, jak i krajowe. Tym razem sieć sklepów wyposażyła nowe miejsce dla zawodników drużyny Trefl Gdańsk. Psychologia sportu, coaching sportowy stają się wzrastającymi dziedzinami w zakresie profesjonalnego rozwoju drużyn, jak i indywidualnie sportowców.
Cieszymy się, że nasze produkty wyposażą wnętrza tak ważne dla zawodników drużyny Trefla. Komfort i wygoda, którą daje skandynawski asortyment wspiera wiele ważnych dla nas codziennych czynności: od spania, po wypoczynek, rozwój i naukę nowych umiejętności. Poza tym Trójmiasto jest dla nas ważne, tutaj mamy swoją siedzibę główną, dlatego tym chętniej wspieramy lokalne projekty, a wielu naszych pracowników kibicuje drużynie Trefla – mówi Sylwia Filimon, dyrektor ds. komunikacji JYSK Polska.
W Treflu Gdańsk swoją karierę sportową zakończył Mariusz Wlazły, legenda polskiej siatkówki. Kolejne kroki zawodowe Mariusza to właśnie wsparcie zawodników w roli koordynatora przygotowania psychologicznego.
Chciałbym serdecznie podziękować firmie JYSK za nieocenione wsparcie, jakie okazała nam w procesie przygotowywania pokoju dla naszego sztabu przygotowania psychologicznego. Dzięki hojności i zaangażowaniu firmy JYSK, udało nam się stworzyć przestrzeń, która nie tylko sprzyja efektywnej pracy, ale również wpływa pozytywnie na doświadczenia naszych sportowców – mówi Mariusz Wlazły, koordynator przygotowania psychologicznego. – Wsparcie, jakie otrzymaliśmy od JYSK, przekroczyło nasze oczekiwania. Nowoczesne meble, funkcjonalna aranżacja przestrzeni oraz wysoka jakość materiałów nie tylko zaspokajają potrzeby codziennego funkcjonowania, ale także tworzą atmosferę sprzyjającą rozwojowi i osiąganiu najlepszych wyników – dodaje Mariusz Wlazły.
– Pragnę podkreślić, jak istotna jest rola psychologów sportowych. Nie tylko pomagają zawodnikom radzić sobie z presją i stresem związanym z rywalizacją, ale także wspierają ich rozwój osobisty i emocjonalny. Praca psychologa ze sportowcami ma ogromne znaczenie nie tylko dla ich indywidualnego sukcesu, ale także dla zgrania i harmonii w całej drużynie– zakończył Mariusz Wlazły.